Asilo

Jesteśmy wiodącym polskim producentem parkietów i podłóg drewnianych w Europie. Od ponad 55 lat łączymy z sukcesem rodzinną tradycję i nowatorskie rozwiązania technologiczne, uwzględniając przy tym najnowsze trendy w zakresie aranżacji wnętrz.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, które mógłby jeszcze pełniej spełnić oczekiwania naszych klientów. W naszym portfolio produktowym znajdują się także parkiety lite oraz mozaiki przemysłowe i parkietowe.

Jesteśmy jednym z nielicznych europejskich producentów podłóg i parkietów drewnianych skupiającym cały proces produkcyjny w jednym miejscu. Dzięki temu osiągamy pełną kontrolę na każdym etapie przerobu drewna oraz wysokie standardy odporności na ścieranie, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzona jest w certyfikatach i atestach.

To co nas szczególnie wyróżnia spośród innych producentów podłóg to szeroka gama oferowanych produktów uwzględniając wiele gatunków drewna, wykończeń, stylów i wymiarów.

Jak każda firma, tak i nasza – mimo, że rodzinna – oparta jest na uczciwych zasadach biznesowych. Produkujemy i sprzedajemy podłogi drewniane, ale także jesteśmy cenionym i uczciwym pracodawcą, co sprawia, że nasi pracownicy, to niemal członkowie rodziny. Jednak aspekt biznesowy to tylko jeden z filarów, drugim jest odpowiedzialność społeczna. Oczywiście dla nas ważna jest przyroda, ekologia i natura, ale najważniejsi byli i są ludzie.

Największe siły skupiamy na wspieraniu ludzi, którzy są najbliżej, najbliżej naszej firmy zarówno dosłownie jak i metaforycznie – czyli na społeczności lokalnej. Chcemy wspierać wszelkiego typu inicjatywy, chcemy słuchać, współpracować. Można powiedzieć, że wzajemnie się inspirujemy i motywujemy do działania.