Armatura łazienkowa Marywilska

Podejmij dobrą decyzję z naszą pomocą

Wybór armatury łazienkowej to nieodłączny element wyposażenia łazienki. Kran do łazienki wybieramy na wiele lat, dlatego też warto zdecydować się na baterie do łazienki wyróżniające się trwałością i wysoką jakością. Ponadto armatura łazienkowa stanowi pewnego rodzaju biżuterię wnętrza, która ozdabiając wnętrze dodaje jej ekskluzywności i niepowtarzalnego charakteru. Często pomijana armatura łazienkowa odgrywa ogromną role w ułatwieniu nam codzienności. Na etapie zakupu baterii łazienkowej nasi doradcy pomogą Ci wybrać model, który oszczędza wodę lub jest łatwo czyszczący.

Bateria

Bateria nablatowa, bateria stojąca czy bateria wisząca nad ceramiczną misą? Z mieszaczem lub dwoma kurkami? Bardziej nowoczesna, stylowa czy retro? W wersji elektronicznej, umywalkowa wysoka, a może soczyście kolorowa – ożywiająca biało-szare lokum? Do tego dorzućmy morze technicznych i innowacyjnych udogodnień w postaci perlatora, głowic oraz termostatów, nieograniczoną ilość marek i łazienkowy dylemat gotowy. Przyjdź i skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych ekspertów, którzy kierując się zasadą 4xE – estetyczne, ekologiczne, ergonomiczne i ekonomiczne – pomogą dokonać Ci najlepszego wyboru.

Bateria do umywalki

Bateria do umywalki nie powinna być wybierana tylko i wyłącznie oczami. Oczywiście każdy detal naszych wnętrz musi być dobrze przemyślany pod kątem atrakcyjności wizualnej, ale także trwałości. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest, gdy wysoka jakość idzie z oryginalnym wzornictwem w parze. Bateria umywalkowa to nie jest zakup na tydzień czy dwa. Zwykle łazienkę remontujemy lub urządzamy raz na kilka lub kilkanaście lata. Dlatego też armatura łazienkowa powinna być najwyższej jakości – stanowiąc jeden z najczęściej używanych elementów łazienki. Nowoczesnym rozwiązaniem jest bezuchwytowa bateria do umywalki, która dzięki wyposażeniu w czujnik ruchu – uruchamia się po podłożeniu rąk pod wylewkę. Bateria do umywalki tego typu są w szczególności polecane w domach gdzie mieszkają małe dzieci. Jeżeli zależy Ci na oszczędności i ekologii – z pewnością zainteresuje Cię bateria do umywalki z perlatorem, który pozwala zaoszczędzić nawet 50 % wody. Dobrze dobrana bateria do umywalki pozwoli nam również na uzyskaniu oszczędności na zużyciu wody.

Bateria wannowa

Bateria wannowa to specjalna armatura łazienkowa przeznaczona do montażu w wannie, obok lub nad nią. Bateria wannowa powinna zostać wybrana jeszcze przez rozpoczęciem wyboru wyposażenia łazienki. Do najpopularniejszych rodzajów w budownictwie wielorodzinnym i deweloperskim zaliczamy baterie wannowe montowane na ścianie. Najważniejszym aspektem podczas doboru baterii wannowej jest zmierzenie wylewki i dopasowanie jej do wanny.
Baterie wannowe różnią się między sobą sposobem montażu i wykorzystanym materiałem wykończeniowym. Zwykle montujemy je na brzegu wanny, jednak nowoczesny projekt łazienki z pewnością wykorzysta ścienne baterie wannowe, które dają poczucie kąpieli przy wodospadzie. Bateria wannowa z szeroką kaskadową wylewką zapewnia mocniejsze doznania, niż ta o tradycyjnej szerokości. Dodatkowo z każdym dniem zwiększa się popularność podłogowej baterii wannowej, która zachwyca innowacyjnością.
Stojąca bateria wannowa To druga w kolejności popularności bateria wannowa. Trwała, funkcjonalna i niezwykle estetyczna, zapewnia szeroki wybór. Wolnostojąca bateria wannowa to HIT ostatnich miesięcy. Idealnie komponuje się z wolnostojącą wanną. Zwykle tego typu bateria montowana jest w podłodze tuż obok wanny.

Bateria prysznicowa

Bateria prysznicowa do niedawna kojarzyła nam się z kranem, który połączony za pomocą wężyka ze słuchawką prysznicową pozwalał nam na szybkie wzięcie kąpieli. Obecnie bateria prysznicowa przeszła ogromną metamorfozę – zarówno estetyczną jak i technologiczną. Nowoczesna bateria prysznicowa z regulacją temperatury i ciśnienia strumienia wody – w jednym uchwycie – dla nowoczesnych technologii to nie problem. Bateria prysznicowa wyposażona w termostat pozwala na precyzyjne dopasowanie temperatury wody, zwiększając jakość naszego życia. Ogromną popularnością cieszą się także baterie prysznicowe wyposażone w deszczownice, które imitują kąpiel pod wodospadem – zwiększając komfort i odprężenie. Niektóre deszczownice zostały wyposażone w oświetlenie diodowej, które dodatkowo urozmaici kąpiel i pozwoli na przeprowadzenie seansu chromoterapii.
Natynkowa bateria prysznicowa jest widoczna na ścianie. Na zewnątrz wystają jedynie uchwyty do regulowania strumienia wody, wąż ze słuchawką, ewentualnie deszczownica i głowice do wodnego masażu. Natomiast masywny korpus oraz istotne części mieszające wodę ukryte są w ścianie.
Podtynkowa bateria prysznicowa jest praktycznie całkowicie ukryta w ścianie. Ceniona za estetykę i łatwość w utrzymaniu czystości. Podtynkowa bateria prysznicowa powinna być tylko i wyłącznie najwyższej jakości, ponieważ ze względu na ukrycie elementów hydraulicznych – ich naprawa będzie problematyczna.

Skontaktuj się z nami:

Kom. 535 700 436

mail: e-lazienkimarywilska@romax.waw.pl

Więcej informacji:

Potrzebujesz mebli łazienkowych? 
Przejdź dalej i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.