Drzwi zewnętrzne i wejściowe do domu

Decydując się na własne cztery kąty prędzej czy później będziemy zmuszeni do wymiany drzwi zewnętrznych. W takiej sytuacji najlepiej wybrać się do salonu drzwi Romax. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze drzwi zewnętrzne przy korzystnej cenie i najwyższej jakości. Ze względu na fakt, iż drzwi zewnętrzne kupujemy kilka razy w życiu decyzja ta, powinna być przemyślana i idealnie dopasowana do naszych potrzeb. Obecny wybór na rynku jest bardzo szeroki i możemy się zdecydować na drzwi metalowe, drewniane czy też PCW.

Metalowe drzwi zewnętrzne

Metalowe drzwi zewnętrzne najczęściej produkowane są ze stali ocynkowanej, która podlega lakierowaniu proszkowemu lub powleczeniu laminatem. Oczywiście drzwi zewnętrzne muszą odpowiadać standardom utrzymania ciepła. W związku z powyższym ich wnętrze zostaje ocieplone pianką poliuretanową, która minimalizuje starty ciepła. Jest to jedno z najtańszych rozwiązań. Dodatkowo metalowe drzwi zewnętrze gwarantują wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Przy montażu metalowych drzwi zewnętrznych kluczową rolę odgrywa prawidłowe posadowienie ościeżnicy. Drzwi wejściowe metalowe to bezsprzecznie produkt, który zapewni pełne poczucie bezpieczeństwa, bo sam surowiec, z którego są wykonane jest solidny i trwały. W naszym salonie drzwi znajdziesz duży wybór kolorystyczny. Dodatkowo mogą one zostać pokryte okleiną, która do złudzenia imituje drewno. Dzięki temu metalowe drzwi zewnętrzne mogą zostać idealnie dopasowane do stolarki okiennej – stanowiąc harmonijną całość.

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne od lat kojarzą nam się z ekskluzywnym i eleganckim rozwiązaniem, które z pewnością ozdobi większość domostw. W naszym salonie drzwi znajdziesz szeroki wybór drewnianych drzwi zewnętrznych, zaś nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci dopasować je do Twoich potrzeb. Drzwi zewnętrzne wykonane z tego surowca wyróżniają się korzystnym współczynnikiem cieplnym, minimalizując straty ciepła. Z pewnością jest to najcieplejsze rozwiązanie do naszych domów. Drzwi drewniane wejściowe cechują się dodatkowo niewielką rozszerzalnością cieplną, co gwarantuje, że cały czas będą domykały się w ten sam sposób. Obecnie wszystkie dostępne na rynku modele drzwi zewnętrznych drewnianych wzmacniane są profilami stalowymi lub aluminiowymi, możesz więc mieć pewność, że nie opadną i nie zarysują podłogi. Kolejną zaletą drewnianych drzwi zewnętrznych jest fakt, iż po upływie gwarancji samodzielnie będziesz mógł dokonać ich renowacji przy pomocy lakierobejcy.

Drzwi wejściowe aluminiowe

Najdroższym rozwiązaniem są aluminiowe drzwi wejściowe. Rama i ościeżnica wykonana z profili aluminiowych oraz skrzydło drzwiowe pokryte arkuszami PCW lub włóknem szklanym – prezentują się elegancko i tworzą zestaw drzwiowy wysokiej jakości. Zwykle spotykamy się z nimi w obiektach użyteczności publicznej, ponieważ ich współczynnik ciepła jest na poziomie U = 1,3-1,4 W/(m2.K). Zainteresowanie klientów indywidualnych – aluminiowymi drzwiami wejściowymi rośnie, dlatego też producenci stale pracują nad zwiększeniem izolacji cieplnej. Najlepsze mają współczynnik U na poziomie pasywnym – 0,47 W/(m2.K).

Skontaktuj się z nami:

Kom. 516 148 128

mail: e-marywilska@romax.waw.pl

Więcej informacji:

Potrzebujesz drzwi wewnetrznych? 
Przejdź dalej i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.