Drzwi wewnętrzne | Drzwi do kuchni | Drzwi do łazienki

Wybierając drzwi wewnętrzne do naszych domów i mieszkań musimy liczyć się z koniecznością dopasowani ich do wiodącego stylu każdego z pomieszczeń. Dodatkowo drzwi wewnętrzne powinny cechować się uniwersalnością, ponieważ wymieniamy je tylko kilka razy w życiu, zaś remonty przeprowadzamy cyklicznie. Na etapie wyboru idealnych drzwi wewnętrznych będziemy zmuszeni również do podjęcia decyzji, w którą stronę mają otwierać się nasze drzwi. Ma to ogromne znacznie w kontekście funkcjonalności. Określenie strony drzwi wielu klientom przysparza sporo problemów. Jednak odwiedzając nasz salon drzwi skorzystasz z bezpłatnej pomocy specjalistów, którzy pomogą Ci w doborze najlepszych dla Ciebie i Twojego domu rozwiązań.

drzwi wewnętrzne Warszawa białe

Drzwi do łazienki

Drzwi łazienkowe musza cechować się elegancką stylistyką i zapewniać poczucie intymności. Decydując się na konkretne rozwiązania zwróćmy uwagę na stopień ich przeszklenia oraz rozwiązania zapewniające odpowiednią wentylacje. Jeżeli posiadamy w łazience piecyk gazowy, musimy zadbać również o odpowiednią cyrkulację powietrza – tutaj zaleca się zastosowanie kratki wentylacyjnej. Korzystając z innych form ogrzewania domu i ciepłej wody, możemy wybrać drzwi łazienkowe wyposażone w tuleje lub podcięcie czy też szczelinę wentylacyjną. Ciekawym rozwiązaniem dla inwestorów posiadających niewielką łazienkę jest wyposażenie drzwi łazienkowych w lustro, które optycznie powiększy wnętrze oraz nada jej głębi. Lustro można zastosować po jednej lub po obu stronach skrzydła.

Drzwi wewnętrzne do bloku

Zabudowa wielorodzinna wymaga specjalistycznych rozwiązań, ponieważ drzwi wejściowe są już wcześniej zamontowane. Aby zachować harmonię we wnętrzu warto zamówić drzwi wewnętrzne w kolorze drwi wewnątrz klatkowych. Dodatkowo możesz wziąć pod uwagę drzwi drewniane. Ze względu na specyfikę zabudowy, nie ma konieczności zakupu drzwi chroniących przez bardzo niskimi temperaturami. Drzwi wejściowe gwarantować mają nam przede wszystkim bezpieczeństwo – warto więc dopytać, czy te, które wybraliśmy są antywłamaniowe. Przy wyborze takich drzwi kierujmy się banalną zasadą – im wyższa klasa antywłamaniowa, tym lepiej. Bezpieczeństwo to nie tylko ochrona przez nieproszonymi gośćmi. Niektóre dodatkowe możliwości, na przykład odporność ogniowa, mogą uratować nam życie.

drzwi wewnętrzne Warszawa białe

Funkcjonalność drzwi wewnętrznych

Każde rozwiązanie wymaga indywidualnego podejścia i nie ma gotowej recepty na wszystkie wnętrza, jednak istnieją zasady, które pomogą nam w planowaniu funkcjonalnym. Odwiedzając nasz salon drzwi skorzystasz z bezpłatnej pomocy naszych profesjonalnych doradców, który pomogą Ci w dokonaniu najlepszego wyboru. Dobierając skrzydło do konkretnego pomieszczenia, zweryfikujmy ciągi komunikacyjne w mieszkaniu i zastanówmy się, jak mają otwierać się drzwi – do wnętrza czy na zewnątrz pomieszczenia, na lewą czy prawą stronę. Zapewne zastanawiasz się, jak określić stronę drzwi? To bardzo proste: stajemy przy skrzydle tak, by otwierało się ono na obserwatora i wówczas, gdy zawiasy (widoczne lub ukryte) znajdują się po prawej stronie – drzwi są prawe. Analogicznie skrzydło lewe to takie, którego zawiasy znajdują się po lewej stronie.

Ile kosztują drzwi wewnętrzne

Cena drzwi wewnętrznych jest uzależniona od kilku czynników. Kompletne drzwi wewnętrzne składają się ze skrzydła drzwiowego, ościeżnicy, klamki i pozostałych akcesoriów taki jak zamek czy też rodzaj wentylacji. Aby otrzymać kompletną wycenę drzwi wejściowych skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy przygotują dla Ciebie kompleksowa ofertę.

Skontaktuj się z nami:

Kom. 516 148 128

mail: e-marywilska@romax.waw.pl

Więcej informacji:

Potrzebujesz drzwi zewnętrznych? 
Przejdź dalej i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.