Umywalki łazienkowe Marywilska

Umywalka to podstawowe wyposażenie praktycznie każdej łazienki czy też toalety. Występują one w rozmaitych rozmiarach, dlatego też dopasowanie jej wielkości do powierzchni pomieszczenia nie stanowi najmniejszego problemu. Korzystając z pomocy naszych doświadczonych doradców wybierzesz umywalkę łazienkową, która nie tylko zachwyci Cię funkcjonalnością, ale także atrakcyjnością wizualną. Każdego dnia jest przez nas wielokrotnie wykorzystywana, dlatego też powinna być trwała i dopasowana do naszych preferencji designerskich. W naszym salonie łazienek znajdziesz wyjątkowe wzory. Klasyczna umywalka, umywalka nablatowe, umywalka z szafką łazienkową a może kolorowy zlew do łazienki? Odwiedź nasz salon łazienek i poznaj szeroką ofertę umywalek łazienkowych. Umywalka łazienkowa może zostać wykonana z miedzi, ceramiki, stali, szkła, kamienia a nawet impregnowanego drewna. Odwiedź nas już dziś.

Stojąca umywalka łazienkowa

Stojąca umywalka łazienkowa to jedno z wielu rozwiązań, jakie znajdziesz w naszym salonie łazienek. Geometryczne i nowoczesne kształty zachwycają wzornictwem. Sprawiając, iż co raz chętniej wracamy do stojącej umywalki. Drugim rodzajem jest umywalka wisząca.

Wisząca umywalka łazienkowa

Wisząca umywalka łazienkowa montowana jest na ścianie za pomocą specjalnych śrub. Dzięki nim jest stabilnie przytwierdzona. Ze względu na swój niewielki rozmiar swoje zastosowanie zwykle znajdują w toaletach lub łazienkach o niewielkim metrażu.

Umywalka z szafką łazienkową

Umywalka z szafką łazienkową to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Idealne połączenie ze sobą ciekawego wzornictwa oraz rozmiarów sprawia, iż na rynku dostępna jest szeroka paleta wzorów i kolorów. Dzięki temu, iż umywalka łazienkowa jest idealnie dopasowana do szafki łazienkowej – stanowią one nierozłączny zestaw – zachwycając swoim niebanalnym wzornictwem. W naszym salonie znajdziesz bogaty wybór umywalek z szafką. Rozmaitą kolorystykę i kształt zarówno umywalki jak i design szafki poznasz na bogatej ekspozycji naszego salonu łazienek.

Umywalka nablatowa

Umywalka nablatowa w ostatnich latach zyskuje na popularności. Głównie jest to spowodowane niebanalną i bogatą kolorystyką oraz atrakcyjnym kształtem. Z pewnością to właśnie umywalki nablatowe stanowią największe bogactwo wzorów i kolorów. Umywalki blatowe mocuje się w blacie, podblatowe zaś w całości znajdują swoje miejsce pod nim. Umywalka nablatowa pozwala na oszczędność miejsca, ponieważ wokół niej otrzymujemy pusty blat, który możemy przeznaczyć na ustawienie dodatków lub np. szczoteczki do zębów. Dodatkowo pod nią do samej ziemi zyskujemy miejsce do przechowywania kosmetyków czy też preparatów do utrzymania czystości. Pamiętajmy, iż miejsca do przechowywania nigdy dość. Dlatego też wykorzystaj każdą możliwość zagospodarowania przestrzeni pod umywalką.

Skontaktuj się z nami:

Kom. 535 700 436

mail: e-lazienkimarywilska@romax.waw.pl

Więcej informacji:

Potrzebujesz armatury łazienkowej? 
Przejdź dalej i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.