You are currently viewing Dlaczego warto kupić drzwi Vasco?

Dlaczego warto kupić drzwi Vasco?

Firma Vasco, to znany oraz ceniony a rynku producent drzwi, który działa prężnie już od ponad dwudziestu lat. Firma ta, cały czas dynamicznie się rozwija, dlatego też co jakiś czas w jej ofercie znajdziemy kolejne, zachwycające projekty drzwi, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, czy też mieszkaniu. Stała praca nad udoskonaleniem linii produkcyjnej, jak również inwestycje w najdoskonalszej jakości sprzęt maszynowy sprawiły, że obecnie firma Vasco, swoim klientom oferuje drzwi wewnętrze, które są nie tylko najwyższej jakości, ale również ich poziom cenowy jest niewygórowany. Co zatem wyróżnia drzwi wewnętrzne Vasco?

Drzwi wewnętrzne doskonałej jakości

Do produkcji drzwi wewnętrznych, stosowane są najnowsze techniki oraz maszyny i bardzo dokładne urządzenia wzmacniane diamentową warstwą, umożliwiające osiągnąć niezwykłą precyzję. Wszelkie elementy są staranie dostosowane. Szczególny nacisk firma kładzie na wybór materiałów. Materiały już na etapie kwalifikacji są sprawdzane w wielu elementach, np. pod kątem bezpieczeństwa dla użytkownika. Więc w produkcji stosowane jest pewne szkło hartowane, natomiast okucia są dokładnie sprawdzane. Producent drzwi Vasco, kieruje się nie tylko jakością, ale zwraca również uwagę na wpływ jaki produkcja może wywierać na środowisko naturalne. Dlatego też, do produkcji używane są jedynie płyty MDF nieemisyjne, które pochodzą od wiodących europejskich producentów. Okładziny zawsze wybierane są tak, aby przy ich produkowaniu, zmniejszeniu ulegała emisja substancji lotnych.

Jakie są cechy charakterystyczne drzwi Vasco?

Bez wątpienia, tym co wyróżnia drzwi wyprodukowane przez Vasco jest innowacyjny design. Nie można również zapominać o doskonałej jakości oraz stosowaniu przy produkowaniu drzwi, najnowocześniejszych technik na rynku. Drzwi Vasco mają litą strukturę, dzięki czemu zupełnie wyeliminowane zostały papierowe wypełnienia stabilizujące, które nazywane były plastrem miodu. Nie można pominąć faktu, że wszystkie elementy składające się na skrzydła, a więc poprzeczki, ramiak, elementy ościeżnicy oraz wypełnienia zrobione są z jednorodnego materiału. Są one zatem doskonale spasowane w miejscach łączeń, a co za tym idzie mają zdecydowanie lepsze właściwości funkcjonalne, a także są estetyczne. Warto podkreślić fakt, że przy produkowaniu drzwi wewnętrznych Vasco, stosowane są tylko i wyłącznie artykuły najwyższej jakości, jakie wychodzą jedynie od sprawdzonych dostawców. Stworzenie tak wyjątkowych drzwi, jak właśnie drzwi Vasco, jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki odpowiednio wybranym surowcom. Ponadto, w wypadku drzwi przeszklonych Vasco, stosowane są szkła w pełni bezpieczne, jakie ulegają hartowaniu w procesie ESG.

Innowacyjne drzwi

Innowacyjność drzwi wewnętrznych Vasco, sprowadza się do konstrukcji ramowej, jak również wykorzystywania techniki bezspoinowego wykończenia wykładziny w przyldze, dzięki czemu skrzydła mogą być wykończone bez konieczności łączenia przylgi na krawędziach, przez co lepiej się prezentują, a co najważniejsze są bardziej praktyczne. Dzięki tak precyzyjnemu wykonaniu, drzwi Vasco będą służyły nam przez wiele lat, a ich codzienne stosowanie będzie w pełni bezpieczne. Do produkowania drzwi stosuje się ponadto laminat, który kładzie się na ich powierzchni, dzięki czemu drzwi Vasco, są w pełni odporne na wszelkie uszkodzenia, czy też stosowane przy sprzątaniu środki chemiczne. Konstrukcja ramowa sprawia, że skrzydła drzwi są stabilne, a co za tym idzie nie poddają się wyginaniu, czy też skręcaniu. 

Dodaj komentarz