You are currently viewing Podłoga do kuchni Quick-Step

Podłoga do kuchni Quick-Step

Podłoga do kuchni Quick-Step. Płytki ceramiczne to jeden z najpopularniejszych sposobów na wykończenie podłogi w kuchni. Warto jednak zauważyć, iż to nie jedyny sposób jej zabezpieczenie. W kulinarnym królestwie równie dobrze sprawdzą się panele podłogowe, podłoga drewniana, czy też kamienna okładzina. Każde z nich zachwyca wyjątkowym designem, dlatego też warto rozważyć każdą możliwość już na etapie remontu.

Jak wybrać podłogę do kuchni?

Jeżeli kochasz gotować, robisz to chętnie i z fantazją – kierujesz się głównie walorami praktycznymi. Podłoga do kuchni musi być odporna na; upadające naczynia, garnki, pryskający tłuszcz, silne zabrudzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury i podwyższoną wilgotność. Dlatego też, aby podłoga do kuchni się sprawdziła – musi być wykonana z trwałego i odpornego na zaplamienia materiału, który dodatkowo cechuje się – łatwością w utrzymaniu czystości

Podłoga drewniana w kuchni

Podłoga drewniana w kuchni to jeden z najbardziej rozważanych materiałów wykończeniowych. Często inwestorzy zastanawiają się czy przetrwa ona codzienne gotowanie oraz czy woda, tłuszcz i resztki jedzenia nie pozostawią na niej widocznych śladów. Podłoga drewniana to bardzo odporne materiały na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też prawidłowo zabezpieczony i regularnie konserwowany parkiet – świetnie sprawdzi się w kuchni. Podłoga drewniana nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter zaś użytkownicy drewnianych podłóg zapewniają, iż efekt jest wart swojej ceny. To jeden z niewielu materiałów, na którym drobne uszkodzenia i niedoskonałości dodają mu uroku i są uznawane za jeden z jego największych atutów. Ponadto podłoga drewniana jest; ciepła w dotyku, zapewnia dobrą izolację akustyczną i co najważniejsze pasuje do każdej aranżacji. Uniwersalność parkietu to ogromna zaleta, ponieważ podłogę w naszych domach zmieniamy raz na kilkanaście lat.

Panele podłogowe do kuchni

Panele podłogowe w kuchni mają wiele niezaprzeczalnych zalet. Tworzą gładką do umycia powierzchnie, która nie wchłania wody i zabrudzeń. Dodatkowo są proste w montażu zaś ich cena jest wyjątkowo korzystna. Wybierając panele podłogowe do kuchni weź pod uwagę; ich rodzaj oraz jakość ich wykonania. Do kuchni w szczególności poleca się panele winylowe, które są całkowicie wodoodporne i bardzo trwałe oraz wysokiej jakości panele laminowane. Wybierając podłogę do kuchni – wybierz sprawdzonych producentów, którzy wyróżniają się wysoką jakością swoich produktów. Panele podłogowe Quick-Step do kuchni to jeden z produktów godnych polecenia.

Dlaczego panele podłogowe Quick-Step?

Podłoga do kuchni Laminowane panele podłogowe quick-step Warszawa

Jakość bez kłopotów przez wiele lat

Niezależnie od tego, czy do kuchni wybierzesz panele laminowane czy winylowe, będzie ona Ci służyć przez wiele lat. Panele podłogowe Quick-Step objęte są nawet 25-letnią gwarancją na wszystkie nasze podłogi laminowane i 20-letnią gwarancję na luksusowe podłogi winylowe Livyn.

Podłogi dla każdego gustu

Poszukujesz autentycznego, tradycyjnego wzoru słojów drewna? Wolisz egzotyczny wygląd drewna tropikalnego? A może jesteś miłośnikiem podłóg z kamienia naturalnego? Niezależnie od tego, jaki jest Twój ulubiony styl, w Quick-Step znajdziesz wymarzone panele laminowane i winylowe, a także doskonale dopasowane listwy przyścienne. Szeroka lub wąska, ukosowana lub prostokątna, deski lub płytki: wybór należy do Ciebie.

Jedna podłoga do kuchni i salonu

Niezależnie od tego, czy kuchnia otwiera się na salon, czy są to oddzielne przestrzenie — dobrym pomysłem jest zastosowanie takiej samej podłogi w obu pomieszczeniach. Zapewni to kojące poczucie spójności i optycznie powiększy mieszkanie — szczególnie, jeśli starannie wybierzesz kierunek ułożenia desek podłogi.

Twarde jak skała

Panele podłogowe do kuchni są nieustannie wystawiane na próbę. Spadający nóż, czy wylany gazowany napój ze szklanki: kuchenna podłoga zna wiele takich historii. Dzięki opatentowanej technologii ochronnej Scratch Guard panele laminowane i winylowe do kuchni mogą z łatwością wytrzymać wszystko, co na nie spadnie.

Łatwość pielęgnacji

Szukasz podłogi do kuchni, która jest w 100% wodoodporna? Luksusowe panele winylowe Livyn będą, więc wymarzonym rozwiązaniem. Podłoga laminowana także spełni oczekiwania: dzięki technologii powlekania HydroSeal podłogi laminowane Signature, Eligna, Classic, Impressive Patterns, Impressive (Ultra) i Majestic firmy Quick-Step zawsze będą suche i w doskonałym stanie.

Odwiedź nasz salon podłóg i wybierz podłogę do kuchni z szerokiej oferty naszych partnerów handlowych.

Dodaj komentarz